Counter-Strike 2 resmen duyuruldu! İşte çıkış tarihi

CS:GO’nun Steam’deki güncelleme belgeleri içerisinde “csgo2” isimli evrakın bulunmasının akabinde Counter-Strike 2’nin Mart ayında piyasaya sürüleceğine dair argümanlar ortaya atıldı. Bu savları sonlandıracak açıklamayı ise CS:GO, Twitter hesabından yaptı.

COUNTER STRIKE 2 RESMEN DUYURULDU

CS:GO’nun resmi Twitter hesabından 22 Mart Çarşamba günü yapılan paylaşımda “Bugün Counter-Strike 2’yi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Counter-Strike 2, CS tecrübesinin her sistemine, her içeriğine ve her modülüne yönelik bir revizyondur. Birinci olarak, sis bombalarından bahsedelim:” kelamlarına yer verdi.

Sis bombaları artık daha yüzeysel ve taktiksel planlar için daha efektik bir hale gelecek iken Counter-Strike 2’nin oynanış görüntüsünde çok bir değişiklik fark edilmedi.

Counter-Strike’daki haritaların oyunun özü olduğunu söyleyen CSGO, Counter-Strike 2’deki haritaların her istikametten geliştirilmekte olduğunu da açıkladı.

Ayrıca Counter-Strike 2’nin hudutlu testinin bugün başladığını da bildirdiler ve Counter-Strike 2’ye giden yol birtakım CS:GO oyuncularının katılabileceği Counter-Strike 2 hudutlu testiyle başlıyor. Bu test mühletince, Counter-Strike 2 herkese sunulmadan evvel oyunun birtakım özelliklerindeki yanılgı ve meseleler tespit edilip düzeltilecek.

Detayları birazdan geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir