Yasak aşk cinayeti! İş arkadaşını silahla vurarak öldürdü

Olay, dün 17.00 sıralarında Büyükçekmece Kumburgaz Mahallesi’nde yaşandı. Argümana nazaran, Nail Demir isimli şahıs, birlikte iş yaptığı Murat D.’nin eşiyle münasebet yaşamaya başladı. Durumu öğrenen Nail Demir’in dini nikahlı eşi Elif K., Murat D.’ye bildiri attı. Duruma öfkelenen Murat D., üç yeğenini de yanına alarak meskene geldi. Kapının önünde Nail Demir ile karşılaşan Murat D., kurşun yağdırdı. Zanlı olayın akabinde yeğenleriyle birlikte kaçtı. Durumu gören etraftaki vatandaşlar polis ve sıhhat gruplarına haber verdi.

Demir, sıhhat gruplarının olay yerindeki birinci müdahalesi sonrası hastaneye kaldırıldı, lakin yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Polis takımları olaya karıştığı tespit edilen üç yeğeni gözaltına alırken Murat D’yi yakalama çalışmalarının sürüyor.

Olaya şahit olan vatandaşlardan Gülşen Ateş, “ 4 el sıkılan silah sesi duydum. Dışarı çıktım ve 10 dakika sonra ambulans geldi. Komşularımın hastalandığını düşündüm. Gidip baktığımda ise bir adamı otomobilin içinde vurduklarını gördüm. Çıkarıp sedyenin üstüne koyduklarını gördüm. Adamın öldüğünü duydum. Buradayken de öldüğü muhakkaktı zira rengi gitmişti” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir